שאלות נפוצות

כמה זמן אחרי ניתוח פלסטי, אוכל לחזור לשגרה?

בכל הניתוחים תוכלו לחזור הביתה אחרי שהות של התאוששות במשך מספר שעות ועד יממה במרכז הרפואי. אל שגרת חייכם תוכלו לחזור כעבור יום או יומיים אחרי הניתוח תחת מגבלות מסוימות בהתאם לסוג הניתוח.

האם תמיד הניתוח מצליח?

מי שמבטיח לכם תוצאה לא ריאלית ומבטיח שאין בניתוח כל סיכון, מבטיח דבר לא מציאותי. מנתחים פלסטיים מנוסים ומקצועיים יתנו לכם הערכה לגבי סיכויי ההצלחה, והאם הצפי שלכם מהתוצאות הינו אכן מציאותי. את התוצאות הסופיות של הניתוח תוכלו לראות בדרך כלל כבר לאחר חודש ימים. ברוב המקרים תוך מספר ימים חוזרים לשגרה עם מראה חדש.

אלו סיבוכים יש בניתוחים פלסטיים. מהן תופעות הלוואי?

ניתוח פלסטי הוא ניתוח לכל דבר וכמו כל ניתוח נושא סיכון מסוים. צריך לברר תמיד האם קיימת אינדיקציה לטיפול ניתוחי והאם יש אלטרנטיבה טיפולית שונה.

מי יכול לעבור ניתוח פלסטי אסתטי?

ניתוח פלסטי הוא ניתוח שמתבצע בד”כ באנשים בריאים אחרי בדיקות מדוקדקות שמוכיחות מעל לכל ספק שהמטופל במצב בריאותי המאפשר את ביצועם. ניתוחים פלסטיים אינם מבוצעים לצעירים מתחת לגיל 18, אלא אם כן הניתוח נדרש בשל עיוות תדמיתי בגוף וההורים מודעים לבעיה ולטיפול.

אילו ניתוחים פלסטיים אפשריים?

קיים מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים שעוברים בין מרצון ובין מצורך. הניתוחים הפופולאריים הם ניתוחים להגדלת שדיים או הקטנתם, ניתוחים להרמת שדיים, ניתוח שאיבת שומן, ניתוח עפעפיים, ניתוחי מתיחות פנים וצוואר, ניתוח הרמת מצח וגבות וניתוחי עיצוב זרועות ומתיחת בטן ועוד.

למי מותר לבצע ניתוח פלסטי ואיפה עושים את זה?

ניתוחים פלסטיים מתבצעים על ידי כירורג פלסטיקאי מומחה, אשר מתמחה בנושא והוא בעל נסיון וותק. הניתוחים מתבצעים בבתי חולים או במרכזים רפואיים. חשוב להקפיד לבחור רופא המנתח השייך לאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

מהו ניתוח פלסטי?

ניתוח פלסטי הוא ניתוח שבא לשנות את המראה החיצוני של אבר מסוים בגופנו.